Turnusy rehabilitacyjne 2017

Turnusy rehabilitacyjne 20172017 rok kusi propozycjami na turnusy rehabilitacyjne, które w pełni polepszą zdrowie i kondycję fizyczną, wpłyną także na kondycję psychiczną i nastrój, dzięki czemu po powrocie do domu każdy uczestnik w pełni sił podejmie czekają go wyzwania.

Turnusy rehabilitacyjne mają tę zaletę, że pozwalają osobom niepełnosprawnym jednocześnie zadbać o swoje zdrowie i oddać się w ręce profesjonalistów, ale też pozytywnie oddziaływać na własne samopoczucie. Oprócz zabiegów leczniczych, możliwe jest takie rozplanowanie dnia, aby zmieściło się w nim korzystanie z aktywności sportowej, rekreacyjnej, a także pogłębianie znajomości z innymi uczestnikami.

Dla koro skierowana jest oferta turnusów rehabilitacyjnych?

Turnusy rehabilitacyjne 2017 to oferta dla zainteresowanych terapią pourazową, neurologiczną, ortopedyczną, przed- i pooperacyjną. Specjalne programy stworzone przez profesjonalistów otwierają się na sportowców, seniorów, osoby młode oraz dla tych, którzy cierpią z powodu przewlekłego bólu.

Z czego można skorzystać podczas turnusu rehabilitacyjnego?

Podczas uczestnictwa w programie na rok 2017 można skorzystać z leczenia nietrzymania moczu fotelem MagnetoStym, ponadto z basenu, jacuzzi, siłowni i suchej sauny. Dla dzieci został przygotowany wyjątkowy pokój zabaw, a dla dorosłych stół ping-pongowy, piłkarzyki oraz stół bilardowy.

Każdy uczestnik będzie zadowolony z zakwaterowania, które obejmuje własny pokój w pełni wyposażony, z telewizorem, WiFi. Na zewnątrz dla klientów znajduje się bezpłatny parking. Jeśli chodzi o posiłki, to śniadania, obiady i kolacje są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy i wydawane za pomocą stołu szwedzkiego – każdy może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada. Możliwe jest ponadto wybranie posiłków bezglutenowych.

W 2017 r. na turnusy rehabilitacyjne przyjmowane będą m.in. osoby o następujących dysfunkcjach: kobiety po mastektomii, chorzy na alergię, z chorobami układu pokarmowego, moczowego, płciowego, także z zaburzeniami psychoruchowymi, wadami postawy, zaburzeniami głosu i mowy, z padaczką, skoliozą i innymi wadami kręgosłupa, z cukrzycą i z chorobą psychiczną.

Decyzja o wyjeździe na taki specjalny turnus to krok w stronę polepszenia własnego zdrowia.

Więcej na: http://wojnar.pl/oferty/turnus-rehabilitacyjny-14-dniowy/

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>